07.03.17

Gangster Ka (2015)

zdroj: www.bioscop.cz
FDb. Když přijde na Gangster Ka, vůbec jsem neměla tušení, že ten film existuje. Přiznám se, že jsem si to na portálu ČT pustila napůl z nudy a napůl ze zvědavosti, jak se Hynek Čermák (Káčko) popere s úplně jinou rolí, než v jaké jsem ho viděla dosud (co si budem namlouvat, byl to víceméně jen Kuneš). A nebyla jsem zklamaná; Hynek Čermák si toho zemitého hajzlíka užíval a troufám si říct, že mu to slušelo mnohem víc, než ti démony stižení klaďáci.

Co se týče obsazení, bavil mě tam Alexej Pyško (Sivák), ten vypadal jako mafián taky hodně dobře, Miroslav Etzler (Milota) už má ty svině touto dobou nacvičené a Jan Révai (Budy) byl úžasně vypatlaný pitomec. Bavil mě Predrag Bjelac (Dardan) od osobitého projevu až po úžasnou barvu hlasu a Filipovi Čapkovi (Lánský) jsem toho policajta tak nějak nevěřila.

Příběh byl tak nějak meh. Vydržela jsem u toho, ale spíš protože jsem to měla jako kulisu, samotný film by mě asi dlouho nezabavil. Až na herecké výkony mi to přišlo takové nemastné neslané. Znovu si to rozhodně nedám, ale z nějakého důvodu mě zajímá dvojka.