09.03.17

Man Seeking Woman: Season 3

| Season 1 | Season 2 | Season 3 |


3.01 Futon - 3.02 Ranch - 3.03 Horse - 3.04 Popcorn - 3.05 Shrimp - 3.06 Pad Thai - 3.07 Bagel - 3.08 Dolphin - 3.09 Cake - 3.10 Blood

zdroj: www.imdb.com
Jelikož mi druhá řada Man Seeking Woman přišla trochu slabší, ke třetí jsem přistupovala obezřetně. Ukázalo se, že nebyl důvod. Sice nevím přesně, odkud se vzala Lucy (Katie Findlay), ale narozdíl od Rosy (Rosa Salazar) z minulé sezóny tam fungovala, a celou řadu jsem si užívala i přesto, že Mike (Eric André) byl pořád upozaděn.

Možná to bylo tím, že tato sezóna prostě naservírovala jiný typ vztahu jako hlavní a ne do něj přecházela, nebo prostě tím, že Lucy měla s Joshem (Jay Baruchel) aspoň nějakou chemii (byť to není úplně jednoduché). Každopádně to pro mě fungovalo.

Jako obvykle bych brala víc Liz (Britt Lower), ale aspoň jsme dostali jednu tradiční Liz epizodu (Dolphin) a ve víc už snad ani nemůžu doufat. Potěšily Cecily Strong (reportérka CCN, Horse) a Rachel Dratch (Methelda, Horse).

Futon měl skvělé scény s hraničním přehodem; Ranch mělo úžasnou Patti (Robin Duke); Horse mělo skvělé guest stars; Popcorn mě popravdě ničím moc nebralo; Shrimp mělo skvělé narážky na The Sixth Sense; Pad Thai mělo úžasný začátek, ale ani zbytek za tím moc nekulhal; Bagel měl super konec s prstýnky; Dolphin byl o Liz, takže skvělý; Cake byl o Mikeovi, takže skvělé; a Blood bylo výborné finále sezóny, protože funguje jako finále seriálu i jako nášlap do další řady.

Co se týče pokračování, šla bych do něj. Man Seeking Woman je pořád úžasně absurdní, byť už to nemá ten punc novosti, a baví mě to. (EDIT 07/04/2017: Zrušeno.)