08.07.17

Good Behavior: Season 1

| Season 1 | Season 2 |
_______

Ever feel like you crossed a line you didn't see?


1.01 So You're Not an English Teacher - 1.02 Only The Best For Mrs. Diaz - 1.03 From Terrible Me - 1.04 Your Mama Had a Hard Night - 1.05 Beautiful Things Deserve Beautiful Things - 1.06 We Pretend We're Stuck - 1.07 The Ballad of Little Santino - 1.08 It Still Fits Bitch - 1.09 For You I'd Go with Strawberry - 1.10 All the Things

zdroj: www.imdb.com
Začínám se trochu opakovat se všemi těmi seriály, u kterých jsem nečekala, že mě to tak chytne, ale pak mě to chytilo... Očividně jsem musela tušit, že mě to zaujme, jinak bych tu od loňského roku nesušila všech deset dílů. Přišla jsem na to díky Michelle Dockery (Letty Raines), kterou miluji od Downton Abbey, zaujala mě premisa a hodně mě to strhlo. Zhruba do poloviny jsem se nemohla dočkat dašího dílu, pak mi to přišlo trochu rozdělené na dva tábory, ale pořád mě to bavilo.

Výše zmíněná Michelle Dockery je vždycky skvělá - role Letty, která potlačuje emoce až do poslední chvíle a pak bouchne, a která je člověku svými životními volbami těžko sympatická, jí dávala prostor se pěkně vyřádit. Juan Diego Botto (Javier Pereira) byl pořádně hot a Javier s Letty měli super chemii. Ze začátku jsem byla trochu na pozoru před Stockholmem, ale nakonec mě přesvědčili. Myslím, že jsou vlastně ideální jeden pro druhého, protože k sobě jsou 100% upřímní a to je něco, co s nikým jiným ani jeden z nich mít nemůže. Velké plus měli za to, že z Javiera nedělali bezcitnou vraždící mašinu, ale že byl svoje vlastní postava.

Z Estelle (Lusia Strus) jsem byla zezačátku trochu rozpačitá, ale nakonec si mě získala. Christian Woodhill (Terry Kinney) mě jako postava bavil ve chvíli, kdy se nechal strhnout a začal se projevovat. Dokonce by mě i bavil s Rhondou (Ann Dowd), ale nemyslím si, že to dopadne dobře. Rob (Joey Kern) ke konci příjemně překvapil; o Seanovi (Todd Williams) nevím, co si myslet; Tiffany (Collette Wolfe) mohlo být klidně víc, ale Kyle (Justin Bruening) mi přijde trochu zbytečný. Jacoba (Nyles Julian Steele) je mi upřímně trochu líto - jeho otec ho chce do péče z těch špatných důvodů a způsob, jakým bude žít s Letty a Javierem, než nevyhnutelně zase skončí u babičky (v tom lepším případě), není úplně šťastný. Ava (María Botto) se mi líbila hodně - škoda jen, jak to dopadlo.

Z epizod bych vypíchla celou první polovinu se zvláštní zmínkou pro Beautiful Things Deserve Beautiful Things, protože Letty a Christian; a pak dál The Ballad of Little Santino, protože to byla hodně drsná epizoda. Jak jsem ale psala výš, bavila mě celá série. Rozhodně se těším na druhou.