11.11.17

Will & Grace: Season 3 & 4

| Season 1 & 2 | Season 3 & 4 | Season 5 & 6 | Season 7 & 8 |
| Season 9 |
_______


Season 3
3.01 New Will City - 3.02 Fear and Clothing - 3.03 Husbands and Trophy Wives - 3.04 Girl Trouble - 3.05 Grace 0, Jack 2000 - 3.06 Love Plus One - 3.07 Gypsies, Tramps and Weed - 3.08-09 Lows in the Mid-Eighties - 3.10 Three's a Crowd, Six is a Freak Show - 3.11 Coffee and Commitment - 3.12 Swimming Pools... Movie Stars - 3.13 Crazy in Love - 3.14 Brothers, A Love Story - 3.15 My Uncle the Car - 3.16-17 Cheaters - 3.18 Mad Dogs and Average Men - 3.19 Poker? I Don't Even Like Her - 3.20 An Old-Fashioned Piano Party - 3.21 The Young and the Tactless - 3.22 Alice Doesn't Lisp Here Anymore - 3.23 Last of the Really Odd Lovers - 3.24-25 Sons and Lovers

zdroj: www.imdb.com
Will & Grace se naprosto předvídatelně stalo seriálem, který si pouštím, když se mi nechce vůbec nic dělat, ale zároveň si snažím namluvit, že po této epizodě už ale opravdu něco dělat začnu. Will (Eric McCormack) a Grace (Debra Messing) jsou pořád moje babies, ale nejvíc mě stejně stále bere Karen (Megan Mullally) a Jack (Sean Hayes) - hlavně v kombinaci s Karen. Třetí řadou se výjimečně netáhla žádná existenční krize žádné z postav, což bylo milé, protože vata mě na tom seriálu baví nejvíc.

Z epizod musím vypíchnout Husbands and Trophy Wives, protože Will tam měl hezkou linii sebehledání; Girl Trouble, protože Jack, Will a jejich úžasný catfight; Gypsies, Tramps and Weed, protože ten konec s Cher byl neskutečný; Lows in the Mid-Eighties, protože jsme se konečně dozvěděli, jak se Will a Grace poznali (a že byl Will dost ocas); Mad Dogs and Average Men, protože Will a psi jsou vždycky super; a Sons and Lovers, protože mě prostě bavila.

Z guest stars vždycky potěší návrat Debbie Reynolds (Bobbi Adler, Lows in the Mid-Eighties) a Molly Shannon (Val Bassett, Last of the Really Odd Lovers). Dál potěšili Natasha Lyonne (Gillian, Girl Trouble), Patrick Dempsey (Matthew), Woody Harrelson (Nathan), Ellen DeGeneres (sestra Louise, My Uncle the Car) a camea Cher (Gypsies, Tramps and Weed) s Martinou Navratilovou (Lows in the Mid-Eighties).

Season 4
4.01 The Third Wheel Gets the Grace - 4.02 Past and Presents - 4.03 Crouching Father, Hidden Husband - 4.04 Prison Blues - 4.05 Loose Lips Sink Relationships - 4.06 The Rules of Engagement - 4.07 Bed, Bath, and Beyond - 4.08 Star-Spangled Banter - 4.09-10 Moveable Feast - 4.11 Stakin' Care of Business - 4.12 Jingle Balls - 4.13 Whoa, Nelly - 4.14 Grace in the Hole - 4.15 Dyeing is Easy, Comedy is Hard - 4.16 A Chorus Lie - 4.17 Someone Old, Someplace New - 4.18 Something Borrowed, Someone's Due - 4.19 Cheatin' Trouble Blues - 4.20 Went to a Garden Potty - 4.21 He Shoots, They Snore - 4.22 Wedding Balls - 4.23 Fagel Attraction - 4.24 Hocus Focus - 4.25 A Buncha White Chicks Sittin' Around Talkin' - 4.26-27 A.I.: Artificial Insemination

zdroj: www.imdb.com
Čtvrtá sezóna mi konečně přinesla to, co si jako jediné pořádně pamatuju z televize - Karen a její kamerku v A Buncha White Chicks Sittin' Around Talkin' - a z nějakého důvodu jsem si to pamatovala delší a hlubší. Nevadí, i tak mě to potěšilo. Líbí se mi Karenina krize v manželství, která je překvapivě hezky konsistentně protahovaná tou vatou. Čekala jsem, kdy se znovu vynoří to téma s Willem, Grace a dítětem, a překvapilo mě, že to prakticky udrželi až do posledních pár epizod. Byla jsem ráda, že se tak dlouho zdržel Nathan (Woody Harrelson), a že nezahodili tu linii s Jackovým synem Elliotem (Michael Angarano).

Co se týče epizod, ráda bych vypíchla Loose Lips Sink Relationships, protože dohazovač Jack; Star-Spangled Banter, protože Karen a Elliot; Moveable Feast, protože Rosario (Shelley Morrison); A Chorus Lie, protože Karen a Will dohromady jsou vždycky super; Someone Old, Someplace New & Something Borrowed, Someone's Due, protože Karen; Cheatin' Trouble Blues, protože Karen, Jack a schody; a Fagel Attraction, protože Willova linie byla fakt skvělá. (Ale 27 epizod v sérii bylo podle mě trochu přehnané.)

Jako obvykle byly potěšením Debbie Reynolds (Bobbi Adler, Moveable Feast), Molly Shannon (Val Bassett, Fagel Attraction) a Cher (A.I.: Artificial Insemination). Dál potěšili Parker Posey (Dorleen); Beau Bridges (Daniel McFarland, Moveable Feast), Matt Damon (Owen, A Chorus Lie), Michael Douglas (Gavin Hatch, Fagel Attraction); a Glenn Close (Fannie Lieber, Hocus Focus).