25.03.18

Santa Clarita Diet: Season 2

| Season 1 | Season 2 |
_______

It's kind of ironic. The more care you put into a murder, the harsher society judges you.


2.01 No Family is Perfect - 2.02 Coyote in Yoga Pants - 2.03 Moral Gray Area - 2.04 The Queen of England - 2.25 Going Pre-med - 2.06 Pasión - 2.07 A Change of Heart - 2.08 Easels and War Paint - 2.09 Suspicious Objects - 2.10 Halibut!

zdroj: www.imdb.com
Bez ohledu na to, co si se Santa Clarita Diet slíbím, stejně to nakonec dopadne tak, že to celé sjednu najednou. Zaprvé, deset půlhodinových dílů je o víkendu nic a za druhé, je to prostě tak dobré, že se člověku nechce přestat. S cliffhangerem z minulé sezóny. zatočili rychle a logicky a pak se to rozjelo. Poslední dobou se mi nestává zase tak často, že se u něčeho směju nahlas, ale tady bylo pár momentů, kdy jsem si nemohla pomoct.

Drew Barrymore (Sheila) skvěle dávkuje starostlivou matku, milující manželku a hladovou zombie. Její provinilé výrazy jsou nesmírně přesvědčivé a fakt mě baví. Timothy Olyphant (Joel) se mi od poslední sezóny zalíbil o dost víc, hodně mě baví a celkově si užívám, jakou mají Sheila a Joel chemii. Abby (Liv Hewson) je pořád můj druhý nejoblíbenější seriálový teenager. Eric (Skyler Gisondo) je první, postupně se stal mou nejoblíbenější postavou.

Lisa (Mary Elizabeth Ellis) mě pořád baví, s Anne (Natalie Morales) jí to sluší a líbí se mi, že z obou postupně dělají něco víc než jen plot devices. Nečekala jsem, co provedou s Ramonou (Ramona Young), ale bylo to hodně dobrý a ona se mi líbila, škoda, že je pryč. Ještě víc mě ale překvapili s Garym (Nathan Fillion), byl skvěle využitý a Nathan Fillion udělal z mluvící zombie hlavy existenční záležitost. Potěšil Joel McHale (Chris).

Zpětně mi přijde až neuvěřitelné, kolik toho zvládli napsat a propojit. Pátrání po podezřelých zmizeních, Sheilina kariéra, pátrání po škeblích, pátrání po dalších zombie, Abbyiny školní trable... A z celku měl člověk pocit, že tam není prázdné místo ani vata, a ani že je to přeplácané. Dokonce jsem byla i chvíli napjatá. Finále mě upřímně docela překvapilo, čekala jsem, že se to vyvine o dost hůř (především pro Anne) a jsem hodně zvědavá, jak s tím teď naloží.

Santa Clarita Diet je prostě pořád pecka a hodně se těším na třetí řadu.