17.05.18

New Girl: Season 7

| Season 1 & 2 | Season 3 | Season 4 | Season 5 | Season 6 | Season 7 |


7.01 About Three Years Later - 7.02 Tuesday Meeting - 7.03 Lillypads - 7.04 Where the Road Goes - 7.05 Godparents - 7.06 Mario - 7.07 The Curse of the Pirate Bride - 7.08 Engram Pattersky

zdroj: www.imdb.com
Nepřekvapilo mě, že sedmá řada byla poslední, naopak jsem byla ráda, že to věděli od začátku a mohli napsat pořádné rozloučení. Taky jsem dopředu věděla, že bude kratší, ale netušila jsem, že to bude jen osm epizod. Nicméně každá se počítala; byť to bylo plné klišé, bylo to zároveň plné odkazů na předchozí řady a fungovalo to pro mě. U osmé epizody mě fakt mrzelo, že je poslední.

Hrozně mě potěšili s tím, že nebylo žádné drama a když, tak roztomilé. Bylo dost Aly (Nasim Pedrad) a byť ten "těhotný" humor šel mimo mě, s Winstonem (Lamorne Morris) byli supersladcí, hlavně v Mario. Cece (Hannah Simone) a Schmidt (Max Greenfield) už byli stabilní nějakou dobu a nijak zvlášť jsem na nich neujížděla, ale na to, že nemám ráda děti, byla Ruth Bader Parekh Schmidt (Danielle Rockoff / Rhiannon Rockoff) supersladká. No a Nick (Jake Johnson) a Jess (Zooey Deschanel) byli vždycky moje zlatíčka, takže jsem byla jenom extrémně spokojená.

Z epizod se mi nejvíc líbily Lillypads, to mi přišlo jako taková stará dobrá epizoda; Where the Road Goes, protože to byla snad ještě klasičtější epizoda; Mario, protože Winston poprvé viděl barvy; a Engram Pattersky, protože True American a ten flash-forward do budoucnosti (byť byl klišé), celkově to bylo dobré seriálové finále. Z návratů potěšili Dermot Mulroney (Russell Shiller), Damon Wayans Jr. (Coach, Where the Road Goes), David Walton (Sam, Where the Road Goes), Rebecca Reid (Nadia, The Curse of the Pirate Bride) a Jamie Lee Curtis (Joan Day, The Curse of the Pirate Bride).

Celkově jsem se zakončením seriálu spokojená, byť si fakt myslím, že těch epizod mohlo být aspoň deset. Bude se mi stýskat.